Teknoloji

Vaillant, Self Servis Uygulaması

Geleceği bugünden düşünen Vaillant, Self Servis Uygulaması ile Satış Sonrası Hizmetler sürecindeki müşteri deneyimini ileriye taşıyor. Vaillant müşterileri; Self Servis Uygulamasından servis talebi oluşturma, cihaz geçmişi ve sözleşme görüntüleme gibi servislere günün her saatinde ulaşılabilir.

Şofben ve kombinin mucidi Vaillant, son teknoloji ile geliştirdiği yenilikçi çalışmalarının yanı sıra “müşteri deneyimi”ne de yatırım yapmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetinde mükemmelliği hedefleyen Vaillant Türkiye, dijitalleşme çalışmaları kapsamında Satış Sonrası Hizmetler alanında devrim niteliğinde projelere imza atıyor. Vaillant Türkiye, bu kapsamda hayata geçirdiği Self Servis Uygulaması ile kullanıcılarının servis hizmetine dijital ortamda da 7/24 ulaşmasını sağlıyor.

Satış Sonrası Hizmetler alanında birçok unsuru başardıklarını belirten Vaillant Group Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Zeki Kalaycılar, “Ürün ve marka kalitemizin ötesinde Satış Sonrası Hizmetlerde de fark yaratıyoruz. Teknolojinin avantajlarını doğru kullanıp müşteri deneyimini daha ileriye taşıyabileceğimiz çalışmalara ağırlık veriyoruz. Tasarruf, uzun ömür, yüksek sıcaklıkta su konforu ve uzaktan erişim gibi faydalar sağlayan ürünlerimizin yanı sıra satış sonrası destek ağımız ile de kullanıcılarımızın yaşam konforunu artırıyoruz. Bu alandaki yatırımlarımıza devam edeceğiz.”

Self Servis Uygulaması sayesinde kullanıcılar, uygulama alanına giriş yaptıktan sonra; Sahip oldukları cihazların model ve seri numarası, adres bilgileri, geçmişte devraldıkları bakım/arıza hizmetleri, cihazın garanti bitiş tarihleri, bakım hakkı gibi bilgileri kontrol edebilir. Uygulama ile kayıtlı cihazları için bakım, arıza kayıtları oluşturabilir, ek garanti sözleşmeleri veya bakım satın alabilirler. Ayrıca kullanıcılar, servis oluşturma sırasında uygun olan tüm gün ve saat aralıklarını ekranda görüntüleyerek en uygun zaman aralığı için servis kaydı oluşturma imkanına da sahiptir. Vaillant müşterileri, Self Servis uygulamasının sunduğu kolaylıklara Vaillant web sitesinin “hizmetler” bölümünden erişebilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu